טיפים לבחירת קייטרינג

בישראל יש עשרות רבות של חברות קייטרינג, חלקן נותנות שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר וחלקן חברות לא מקצועיות אשר יכולות להרוס לכם את האירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, ברית או יום נישואין ואירוע חברה. אז למה חשוב לשים לב כאשר מגיעים לבחור חברת קייטרינג?

 

המלצות

כל חברה שמכבדת את עצמה תוכל לנפק לכם בקלות מספר רב של המלצות. כמובן שהכי טוב אם אתם מקבלים המלצה על החברה ממישהו שאתם מכירים או הייתם באירוע שלו, אבל גם אם לא - אל תהססו לבקש מספר ממליצים ולהתקשר אליהם ולשאול איך היית החברה. קחו בחשבון שמדובר בממליצים "משוחדים", אולם עדיין אפשר לקבל מושג די טוב על איכות החברה, ואם אין לה ממליצים או שהבעלים מתחמק - אז זה אומר דרשני.

 

חומרי הגלם

אל תפחדו לשאול את חברת הקייטרינג מאיפה היא רוכשת את חומרי הגלם לאוכל שהיא מכינה, מתי היא קונה אותם, האם יש לה מחסנים ומקררים ועוד כהנה וכהנה שאלות שאולי נשמעות חטטניות אולם מחויבות המציאות. זכרו - טיב ואיכות חומרי הגלם קובע את איכות האוכל שאתם מגישים לאורחים שלכם, ולכן אין שאלות מיותרות ואין פרטים לא חשובים.

 

תעודת כשרות

בקשו לראות את תעודת הכשרות של חברת הקייטרינג ובדקו האם היא בתוקף והיא סוג הכשרות מתאים לכם ולאורחים שלכם. אל תסתפקו בזה שאומרים לכם שזה בסדר ויש כשרות - למי שמשגיח ומקפיד חשוב מאד סוג הכשרות ואתם לא רוצים להגיע לאירוע ולראות שיש אורחים שלא יכולים לאכול את האוכל באירוע שלכם.

 

כלי ההגשה

בקשו לראות את כלי ההגשה לפני החתימה על החוזה. זה אמנם פחות חשוב, אבל לא תרצו להגיע לערב האירוע ולראות שמגישים את האוכל בכלים סדוקים, שבורים או לא נקיים מספיק.

 

מחיר

כמו בכל דבר, משא ומתן זה דבר לגיטימי. אבל אם החברה מורידה לכם עשרות אחוזים מהמחיר הראשוני, סימן שהיא תחפף באיכות האוכל, כמות המלצרים או בחומרי הגלם. לא מומלץ!​

טיפים לבחירת קייטרינג

למאמר נוסף בנושא אוכל מוכן בצפון - לחץ כאן >>>