אוכל מוכן בצפון

אחרי שבוע עבודה מפרך, אין דבר יותר טוב ונעים משבת המלכה. השקט, השלווה, המשפחה האהובה, זמירות של שבת - כל אלו מחכים ביום שישי בערב. אבל מה קורה ביום שישי בבוקר? ובחמישי בערב? המרדף אחר ארוחת השבת ובכלל אחרי ארוחות סוף השבוע לעתים קרובות יותר מעייף ומתיש מהעבודה הרגילה במהלך השבוע.

 

במקום לעשות קניות גדולות ויקרות בסוף השבוע, ואז לחזור למטבח ולהתחיל לבשל במשך מי יודע כמה זמן, למה לא להתפנק מדי פעם בהזמנת אוכל מוכן איכותי ויוקרתי, טעים ובריא ורק להגיש אותו לשולחן השבת וליהנות ממנו כל סוף השבוע בלי לטרוח ולהזיע על הסירים?

 

אוכל מוכן בצפון - תענוג לא יקר

 

אז יש אלטרנטיבה, והיא לא יקרה כמו שאתם אולי מדמיינים לעצמכם. הרי ממילא הקניות עבור מאכלי השבת והאוכל לאורך כל סוף השבוע מגיעות למאות שקלים, והאם הזמן שלכם, המנוחה שלכם, השקט הנפשי שלכם, לא שווים משהו? האם לכם לא מגיע לנוח קצת ביום שישי? אולי ללכת לטיול קצר, להשקיע זמן בעצמכם ולא בקניות בסופר ובעבודה במטבח?

 

תנו לנו לפנק אתכם! אוכל מוכן לשבת בצפון - זאת המומחיות שלנו. ואתם אפילו לא צריכים לבוא אלינו, אנחנו נבוא עד הבית, אליכם, והכל על מנת להקל עליכם ולעשות את השבת נעימה ככל האפשר.

 

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר למספר 053-9344615 ולהזמין ממגוון המנות הבשריות, המנות הראשונות, התוספות המעולות שלנו, החטיפים או תבשילי העוף והקדירה ואנחנו נביא את האוכל אליכם עד הבית מסודר יפה, נקי, חם והכי חשוב - טרי.

 

אז מהרו להזמין, כי בתחילת יום חמישי אנחנו סוגרים את ההזמנות.

 

אוכל מוכן בצפון זה רק קייטרינג הדרי

אוכל מוכן בצפון

למאמר נוסף בנושא קייטרינג לבר מצווה - לחץ כאן >>>