קייטרינג לאירועים עסקיים בצפון

ואחרים. מדובר באירועים עסקיים מסדר גודל של 20 אורחים ועד לאירוע של אלפי משתתפים, כאשר הקייטרינג לאירועים עסקיים אלו בצפון הינו גמיש ויכול לכלול עשרות מנות ועד עשרות אלפי מנות.

 

אירועים עסקיים באופן כללי, זהו שם קוד לאירוע אשר מקיימת חברה בכל קנה מידה, אשר אליו היא מזמינה את עובדי החברה או לקוחות החברה (לקוחות עסקיים או לקוחות קצה פרטיים). תחשבו על אירוע כמו השקת כוסית לכבוד ערב חג, בהשוואה לאירוע של חברות כמו סלקום, פרטנר או קופת חולים המזמינות אלפי לקוחות שלהם להופעה של זמר או בדרן.

 

ההבדל בסדר הגודל של האירוע כמובן ברור, אולם שירותי הקייטרינג הם בעיקרון אותו דבר. בכל אירוע עסקי צריך שירותי קייטרינג כאלו ואחרים. זה יכול להיות קייטרינג לאירועים עסקיים בצפון הכולל מגשי אירוח בסיסיים עם כריכונים, פירות וירקות ושתייה, או קייטרינג הרבה יותר גדול ויוקרתי הכולל בופה עם מנות בשריות חמות, מנות ראשונות, מנות ביניים וכדומה.

 

קייטרינג לאירועים עסקיים בצפון

 

אין הרבה חברות אשר יכולות לעשות קייטרינג לאירועים עסקיים בצפון. הסיבה היא שאירוע עסקי גדול הוא אירוע מורכב, עם הרבה מאד מנות ומרכיבים שונים. חברת הקייטרינג צריכה להיות עם וותק רב באירועים מסוג אלו על מנת לעמוד בציפיות של החברה המארגנת.

 

שירות קייטרינג לאירוע עסקי, בצפון או בכלל בישראל, חייב להביא בחשבון מגוון של דברים, מהאפשרות של מטבח שדה, גנרטור ובישול בשטח ועד העמדה של כמות מספקת של מלצרים, כלי הגשה ואפילו מפיות. אין ספק, שקייטרינג לאירועים עסקיים בצפון זה דבר רציני אשר דורש מומחיות גדולה.

 

קייטרינג הדרי - חברת הקייטרינג לאירועים עסקיים מס. 1 בצפון!​

קייטרינג לאירועים עסקיים בצפון

למאמר נוסף בנושא קינוחים אישיים לאירועים - לחץ כאן >>>