קינוחים אישיים לאירועים

טרנד הקינוחים האישיים לאירועים הולך ותופס תאוצה בישראל. לא צריך לקיים אירוע גדול או בינוני בשביל להגיש קינוח אישי מתוק וטעים, אפשר גם באירוע קטן של כמה עשרות אורחים לספק לכולם טעימה מקינוח יוצא דופן באיכותו.

 

כאשר אתם עושים אירוע גדול, חתונה או בר ובת מצווה, ככל הנראה אתם מעסיקים חברת קייטרינג, אשר גם דואגת לספק את כל נושא הקינוחים.

 

אבל מה קורה כאשר מקיימים אירוע קטן כמו יום נישואין, יום הולדת עגול, יום הולדת לאחד הילדים או סתם חוגגים את אחד מחגי ישראל? למה באירוע כזה לא לספק לאורחים קינוח יוקרתי?

 

קינוחים אישיים - לאירועים קטנים ובינוניים

 

תחשבו שלאחר שכל האורחים אכלו את המנות הראשונות, מנות הביניים והמנות העיקריות, יחכה לכל אורח קינוח אישי (אפשר כמובן גם יותר מאחד!) לבחירתו. קינוחים אישיים אלו מעוצבים כמעט כמו יצירת אמנות ויש להם טעם שישאיר כל אורח פעור פה וחיך.

 

הקינוחים מגיעים באריזה אישית כמובן, בקרטונים גדולים עד בית הלקוח (או באיסוף מהחנות) מסודרים יפה - רק להגיש ולקצור את המחמאות.

 

מומלץ לקנות מספר סוגי קינוחים ולגוון לאורח את הטעמים. אם יש באירוע 30 אורחים, עד כדאי להביא בערך 50-60 קינוחים אישיים, נגיד 3 סוגים של קינוחים כפול 20 קינוחים.

 

הקינוחים האישיים יכולים להיות חלביים או פרווה, על בסיס שמנת או מים, קרים את חמים, מתוקים מאד או חמצמצים. אפשר לקבל מספר קינוחים ללא סוכר, ללא חומרים משמרים או אפילו ללא גלוטן (במידת האפשר).

 

כדאי לכם לנסות לקלוע לטעמם של האורחים ולספק גיוון הן מבחינת הטעמים, הן מבחינת המרקם והן מבחינת הצבעים והחומרים מהם הקינוח עשוי. בתיאבון!​

קינוחים אישיים

למאמר נוסף בנושא טיפים לבחירה - לחץ כאן >>>