קייטרינג לחתונה בצפון

חתונה זה האירוע הגדול ביותר שאי פעם תערכו, גדול בהרבה מבר ובת מצווה, כל יום הולדת או יום נישואין . זאת הסיבה המרכזית לכך שרובנו משקיעים בהפקת החתונה הרבה מאד זמן, משאבים וכמובן כסף.

 

הסעיף הראשון עליו אנחנו צריכים להחליט בהפקת החתונה, מיד אחרי בחירת האולם, הוא חברת הקייטרינג וסוג הקייטרינג אותו אנחנו רוצים בחתונה שלנו. כמובן שאנחנו חיים בישראל, ולכן מלבד חברות קייטרינג בודדות, כל חברות הקייטרינג בישראל הינן כשרות, בהשגחת רבנות כלשהי.

 

כאשר אנו באים להחליט על חברת הקייטרינג אותה נשכור לחתונת השנה שלנו, אנחנו צריכים לקחת בחשבון מספר נושאים. הנושא הראשון הוא המלצות. חשוב מאד לבחור חברת קייטרינג עם המלצות, ואם אפשר הרבה המלצות לאו דווקא של חברים קרובים שלכם, אבל כל חברת קייטרינג אשר מכבדת את עצמה תוכל לתת לכם מספר טלפונים של זוגות ממליצים.

 

קייטרינג חלבי? בשרי? טבעוני?

 

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא ההחלטה האם אנחנו רוצים קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי בחתונה, קייטרינג צמחוני או אפילו קייטרינג טבעוני - כל זוג ונטיית ליבו. חשוב לזכור שאם בחרנו בקייטרינג בשרי - כל הקינוחים יהיו פרווה וגם לא יהיה חלב לקפה. מרבית הזוגות בוחרים בקייטרינג בשרי, כאשר יש אפשרות לשריין מספר מנות צמחוניות לטובת המשוגעים לדבר.

 

חומרי הגלם הם הבסיס לכל קייטרינג טוב. אם הצעת המחיר שאתם מקבלים מרגישה לכם זולה מדי, או שהיא נמוכה בעשרות אחוזים מהצעות אחרות, תדעו לכם שחומרי הגלם שתקבלו הינם באיכות נמוכה, דבר שמשפיע באופן ישיר על איכות וטעם האוכל שיהיה בחתונה שלכם. אין ארוחות חינם, ובדרך כלל כדאי לשלם עוד קצת ולקבל אוכל איכותי יותר.

 

הדבר האחרון שנדבר עליו כרגע הוא סגנון ההגשה. האם אתם מעדיפים חתונה עם הגשה של מלצרים מסביב לשולחן או אולי קייטרינג בופה בו האורחים לוקחים את המנות ממזנונים מרכזיים. כל אחד ויתרונותיו (שעליהם פירטנו במאמרים אחרים באתר). בתיאבון, ובמזל טוב...

 

מחפשים קייטרינג לחתונה בצפון? הדרי - חברת הקייטרינג מס. 1 בצפון!

קייטרינג לחתונה בצפון

למאמר נוסף בנושא קייטרינג ים תיכוני - לחץ כאן >>>