קייטרינג בהגשה - היתרון של המלצר!

השאלה המרכזית בנושא לשירותי הקייטרינג הינה שאלת ההגשה. יש שתי אסכולות מרכזיות בתחום, הגשה עד השולחן או בופה בו האורחים לוקחים את המזון לבד משולחנות מרכזיים.

 

כמובן שניתן לשלב בין סוגי ההגשות, כאשר את המנות הראשונות האורחים לוקחים משולחנות מרכזיים ואז מתיישבים ליד שולחנות ומקבלים את המנה העיקרית בהגשה על ידי מלצרים.

 

הגשה על ידי מלצרים

 

בצורת הגשה זו, האורחים יושבים ליד השולחן מהרגע הראשון (כמובן אחרי קבלת הפנים) ומקבלים את האוכל עד השולחן. הרבה מעדיפים צורת הגשה זו מאחר והיא נחשבת "מכובדת" יותר ויוקרתית יותר.

 

היתרון המרכזי בשיטה זו הוא שהאורחים לא צריכים לקום בשביל לאכול. יתרון נוסף הוא שאין תורים אין סופיים לאוכל, דבר שגורם לאורחים רבים להרגיש לא בנוח כאשר הם עומדים עם צלחת בתור לאגרול/לקבב בטחינה.

 

עוד יתרון הוא מבחינת האורחים המבוגרים, שזה חלק לא קטן מכלל האורחים. לאורחים מבוגרים קשה יותר לעמוד ולעיתים קרובות הם יוותרו על האוכל בגלל זה.

 

יתרון שהוא חיסרון...

 

מצד שני, יתרון הוא גם חיסרון. כאשר האורחים לא קמים לאוכל, יש הרבה פחות מינגלינג ופגישות בין אורחים שונים. פחות מעניין והאירוע הרבה יותר סטטי. חיסרון נוסף הוא בכך שבהגשה אי אפשר לקחת מספר מנות או מנה נוספת. החיסרון האחרון הוא במחיר - שיטת ההגשה לשולחן דורשת הרבה יותר מלצרים ואנשי אירוח מאשר בבופה, שם מספיק שיהיו מלצרים מאחורי השולחנות המרכזיים.

 

בישראל יש לא מעט חברות קייטרינג וחברות שירותי אירוח לאירועים. חברות אלו מתפרסות מאילת ובאר שבע בדרום ועד חיפה וכרמיאל בצפון. כל אחד יכול למצוא את חברת הקייטרינג המתאימה, הן מבחינת המיקום והן מבחינת טיב המוצר.

 

קייטרינג הדרי - חברת הקייטרינג מס. 1 בחיפה ובצפון!

למאמר נוסף בנושא קייטרינג לאירועים - לחץ כאן >>>