קייטרינג לבר מצווה בצפון

חגיגת בר מצווה היא אחת החגיגות הגדולות, והיקרות, של המשפחה (האירוע השני הכי גדול מלבד החתונה). בשנים האחרונות אירוע בר מצווה הפך לאירוע מורכב, ארוך בן מספר שלבים.

האירוע הראשון הוא מסיבת בר מצווה לחברים של הילד החוגג, בדרך כלל במועדון חדשני, עם מערכת מולטימדיה, ריקודים, קייטרינג לבר מצווה המותאם במיוחד לילדים וכדומה.

החגיגה השנייה היא חגיגת בר מצווה למשפחה, לחברים של ההורים ומעט ילדים באולם או גן אירועים מדובר באירוע שאנו מכירים היטב, מסביב לשולחנות, עם קייטרינג, תקליטן, הדלקת נרות וצ'קים.

אסור לשכוח כמובן את שבת החתן בר מצווה, העלייה לתורה בבית הכנסת עם הקריאה בתורה שלפעמים הופך לאירוע בפני עצמו (המהדרין לוקחים את כל המשפחה לסוף שבוע באיזה מלון) בבית הכנסת עם קייטרינג וארוחה.

ולקינוח - הטיסה לחו"ל כמתנת בר מצווה.

 

קייטרינג לבר מצווה

 

איך בוחרים קייטרינג לבר מצווה? ראשית, חשוב מאד לקבל המלצות ממשפחות וחברים שכבר השתמשו בשירותים של חברת הקייטרינג ויכולים להמליץ (או לא להמליץ) עליה. כמובן שכדאי מאד ללכת לטעימות על מנת שתוכלו להתרשם מהאוכל, טיבו וטעמו. גם למחיר יש שיקול, כאשר חברות קייטרינג אשר מציעות מחיר מנה זול במיוחד צריכות לעורר אצלכם חשד.

 

בבחירת קייטרינג לבר מצווה, צריך לזכור גם את האורחים הצמחוניים שלכם (ואולי אפילו את הטבעונים) ולאפשר להם מספר מנות צמחוניות עם הרבה עשבים, פשטידות, פסטות וירקות. בגלל אופי האירוע, בו אמורים להשתתף גם ילדים, ולא מעט, ניתן ואף רצוי להציע "מנות ילדים", מנות פחות מורכבות ויותר טעימות לחיך של ילד מתבגר כמו: המבורגר בלחמניה עם צ'יפס, נקניקייה בלחמניה עם קטשופ, ספגטי בולונז, שניצל ופירה וכדומה.

 

קייטרינג הדרי - הקייטרינג מס. 1 לבר מצווה בצפון!

קייטרינג לבר מצווה

למאמר נוסף בנושא אוכל מוכן
 - לחץ כאן >>>