להתפנק באוכל מוכן לשבת בצפון

מי לא מכיר את ההרגשה המופלאה של יום חמישי אחר הצהריים, כאשר עומד לפנינו סוף שבוע שלם של מנוחה והנאה. הרגשת החופש, השלווה, אי העבודה. כיף גדול. אבל מה עם הארוחה של יום שישי? ולא נכין משהו גם להמשך השבוע? כמה דברים קטנים למקפיא או למקרר שנוכל להוציא בבוקר ויהיו מוכנים כאשר נחזור מהעבודה.

 

ואז אנחנו מתחילים לבשל במהלך יום שישי ומאבדים חלק ניכר מזמן המנוחה והשלווה. אצל חלקנו מדובר בבישולים קצרים של שעה או שעתיים ואצל חלק אחר מדובר בשעות ארוכות במטבח רק כדי שכל המשפחה תוכל לאכול בערב שבת. אבל לא עוד!

 

אוכל מוכן לשבת בצפון

 

בשנים האחרונות לא מעט חברות מציעות שירותים של אוכל מוכן ברחבי ישראל. מסעדה, אולם אירועים או חברת קייטרינג פותחים את המקום שלהם בימים חמישי ושישי בבוקר לקהל הרחב, רק לבוא ולקחת. בדרך כלל מדובר על בופה, בו המבקר לוקח חמגשיות וממלא מכל הטוב שנמצא בסירים ובמגשים.

 

לעתים, מאפשרת החברה להתקשר יום או יומיים מראש ולהזמין מה שאתה רוצה, ואז תגיע במהלך יום שישי, תשלם ופשוט תאסוף את ההזמנה שלך, שכבר מוכנה, ארוזה וחמה. אני אישית מעדיף להגיע, לראות בעיניים ולהריח באף את האוכל ולקחת באותו הרגע מה שנראה לי הכי מגרה.

 

באוכל מוכן לשבת בצפון ובכלל יש הכל מהכל. סלטים מכל הסוגים והמינים, מספר מיני מרקים (ותוספות למרקים), מנות ביניים, הרבה מאד מנות בשריות ותוספות וכמובן מנות לצמחונים כמו דגים, ירקות מאודמים ומוקפצים ומיני פשטידות.

 

תחשבו על הקייטרינג בחתונה האחרונה שהייתם בה, ותדמיינו שאתם יכולים לקבל את כל האוכל המעולה הזה הביתה לשבת, ואפילו לקחת עוד כמה מנות שיהיה להמשך השבוע, במקום לבשל. וכל זה במחיר השווה לכל נפש.

 

אוכל מוכן לשבת בצפון זה קייטרינג הדרי!

אוכל מוכן לשבת בצפון

למאמר נוסף בנושא קייטרינג
צמחוני - לחץ כאן >>>